Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy műanyag kulacstartó is...

Egy műanyag kulacstartó is ugyanúgy összekarcolja leszedi a festéket a kulacsról mint a fém kulacstartó?

Figyelt kérdés

Fém kulacstartó van. Most tettem bele egy vadi új festett alu kulacsot. Kétszer (szó szerint) vettem ki eddig a kulacsot, és a kulacstartó az érintkezési sávban szépen leszedte a festéket a kulacsról.

A műanyag kulacstartók is ezt csinálják?


Akit érdekel, tudok feltenni képet hogy néz ki egy pár hónapos kulacs. Több a csík rajta mint az ép felület.


2014. márc. 4. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a karbon kulacstarto szetkarcolta az eloxalt aluminium hegymaszo termosz feluletet.


A muanyag kulacstarto ledorzsoli a feliratokat barmelyik fajta kulacsrol.


De miert is baj, ha a hasznalati targyakon az ido haladtaval latszik, hogy szoktak oket hasznalni?

2014. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem baj, csak durva hogy egy vadi új kulacs fél óra után

úgy néz ki mint egy zebra.

mert ha évek után néz ki úgy az még oké lenne.

2014. márc. 4. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem bántja a szemem a vázon a kulacstartó, ezért nyeregre szerelhető kulacs táskám van, abban csak szövettel érintkezik a kulacs, így sokkal lassabban is koptatja, ha meg nyár van, és nem elég az 1 liter folyadék, akkor kulacstartó övemen van még 2, ha esetleg olyan túrára megyek, ahová hátizsákot viszek, abból is olyan van, aminek a pántját meg lehet tölteni vízzel és kis szívószállal lehet szürcsölni...
2014. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!