Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ösztelós bicikli vásárlás?

Ösztelós bicikli vásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy öszteleszkópos biciklit 170 cm vagyok 45 kg 13 éves mostani 24"-os biciklim már kezdem kinőni ezért elkezdtem spórolni mindjárt meg is lesz max 600000-et költenék rá tudom ilyenben nem lesz minőségi de értek a biciklikhez úgyhogy pl most megvenném és szépen venném bele az egyre jobb dolgokat gondolom az első dolog ezekben az első teleszkóp lesz vagy a fék vagy váltó ha tudok ennyiért jobbat ami csak első teleszkópos légy szíves linkeljétek be meg nagyon más érzés egy öszteleszkópos meg egy első teleszkóposon ülni? ja meg igazi erdős terepre kell majd

2014. márc. 7. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

600.000-et???? Tuti??

Nem 60.000 az??

60.000-ért meg felejtsd el a teleszkópos biciklit! Azért csak egy fostalicskát kapsz ami életveszélyes is ráadásul. Egy alap valamire való teleszkóp kerül ennyibe.

2014. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Boccs tényleg 600 000 ft-t írtam és igen 60 000-et akartam ám mondom nem csak öszteleszkópos lenne jó hanem első is csak nem tudom mennyire más érzés és igen tudom hogy mind fos de szépen idővel javítanám
2014. márc. 7. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
60k-ért nem tudsz normális össztelósat venni újonnan. Főleg nem montit. Az ilyen összteleszkóposok abszolút nem hegyre valók általában. Még merev vázasat, aminek csak a villája telós, sem nagyon kapsz újonnan ennyiért, ami kifejezetten jó volna. Az inkább 80-100-tól kezdődik. Ennyiért inkább használtat keresgélnék, vagy egy jó akciót.
2014. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. márc. 7. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért vegyél egy használt elül teleszkópos bringát. Nekem is ilyen van, nagyon ritkán érzem szükségét a hátsó csillapításnak. Próbáltam ilyen olcsóbb össztelós bringákat, de semmivel sem jobbak.
2014. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hiába akarod fejleszteni. Mivel azon egyetlen darab használható alkatrész sincs. Tehát akármit veszel hozzá úgyis fos lesz. Sőt normális cuccokat nem is tudsz rátenni. Csak egy alap dolog tárcsafék már azt sem tudsz rá normálisat tenni.

60.000 kapsz egy jó használt bringát, de még abból is merev villával venném 60e-ért.

2014. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt kinéztem : [link] azon gondolkoztam hogy megveszem 36e-ért és 10e-ért egy normális első teleszkópot teszek bele meg majd a többi szerintem egy jobb váltót tuti v fék helyett tárcsa fék lesz valami jobb stb szerintetek megéri?
2014. márc. 7. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:

abba neuzrebe nem igen fogsz telót tenni,és tárcsaféket is max. csak előre.

azt ajánlom gyüjt még,és akkor olyan 100e körül már olyan bringát kapsz amit fejleszthetsz.

ha neuzert kezded fejleszteni hamar a végére érsz. és rájösz,hogy nem ezt kellet volna.

A neuzer airbone jump 104e ért már elég élhető gép.

2014. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!