Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a bicikli pumpát?

Figyelt kérdés

Vettem egy kerékpár pumpát, amit nem tudom hogy kell használni. :D

Itt a kép róla:

[link]


Az oké hogy a végét rá kell csavarni a szelepre és fel is tudom fújni a kereket, de mikor le csavarom a szelepről akkor ereszti ki a levegőt , és mire sikerül elcsavarnom addigra le enged szinte teljesen a kerék. :D


valaki magyarázza el, hogy kell ezt használni.:D

vagy egyáltalán mi ennek a pumpának a neve?



2014. márc. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a csipesz mire jó? Van valami funkciója?
2014. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mielott megneztem a kepet azthittem tenyleg pumpat vettel, nem ien jatekot...
2014. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha fel tudod fújni a kereket, akkor nincs azzal a pumpával semmi gond.

A probléma a szelepeddel van, mikor leveszed róla a pumpát, utána annak nem szabad engedni a levegőt.


Mi az, hogy mire sikerül elcsavarnom?

Pumpálás után nem kell semmit elcsavarni!

Legfeljebb teszel rá egy szelepsapkát, de azt nem is muszáj (csak jó ha van, hogy ne menjen bele a szelepbe a kosz).

2014. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez egy sz@r. :D A végén van menet és azt rá kell csavarni a szelepre és utána tudom felfújni. de utána hogy csavarnám le a szelepről addig engedi ki a levegőt.
2014. márc. 11. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a csipesz a megoldás kulcsa, de így a kép alapján elképzelésem sincs, hogy hogyan működik...
2014. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jól írta az előttem szóló, a csipesz a kulcs. felpumpálod, és úgy kell lecsavarni a szelepről a pumpát, hogy közben nyomod a csipeszt. azáltal, hogy összenyomod a csipeszt, a pumpa végében lévő kis tű (ami a szelep tűjét nyomja, hogy levegőt tudj belepréselni) nem fogja tovább a szeleptűt nyomni. tádá
2014. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
cserélj szelepet a biciklin. nem szabadna annak ereszteni, ha leszedted a pumpát róla.
2014. nov. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!