Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » SÜRGŐS! 8-as van a bicikli...

SÜRGŐS! 8-as van a bicikli hátsó kerekében ki tudják szedni úgy hogy nem viszem be csak a kereket?

Figyelt kérdés

Van egy nagy 8-as a bicikli kerekében, és arra lennék kíváncsi hogy Salgótarjánban a velosport-ban megcsinálják e úgy a kereket hogy nem viszem be az egész bicót hanem csak a kereket, és ha igen menyiért?

Sürgős lenne. Köszi a válasz előre is.



2014. márc. 10. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon drága nem lehet, én ugyanilyen okból 3500 Ft-ért vettem vadiúj kereket a biciklimre, és ebben még a szerelés is benne volt.
2014. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, sőt még a gumit is leszedik róla, persze vissza is rakják közben. Kb. 2000 Ft, ha jól tudom.

2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint a centrírozáshoz leszedik, és a végén rakják vissza.
2014. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 10. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Bakker, megfogod a küllőhúzót (300ft), és meghúzod a küllőket apránként, hogy eltűnjön a 8-as belőle. Általában lehet érezni, hogy melyik lazult ki. És amelyik oldalon meghúztad az egyik küllőt, a vele ellentétes oldalon lazítasz. Ennyi. Kivéve, ha tojás alakúra deformálódott a kerék, de az ritka.
2014. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jobb ha beviszed, otthon nem tudod tökéletesre megcsinálni.

Nem kell hozzá a gumit se leszedni, csak ha cserélni vagy pótolni kell egy küllőt.

2014. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

#6

Több mint 10 éve magam centírozom nem csak a saját, de a szűkebb családban/barátoknak a kerékpár felniejit, probléma nélkül, tökéletesre. Ez az egész dolog túl van misztifikálva, hogy ha meg kell húzni egy csavart, akkor rögtön szakembert kell hívni.


Bement egyik haverom az egyik itteni szervízbe, mert eltört az egyik küllője, és ez miatt még nyolcas is lett a hátsó kerékbe. A vége az lett, hogy egy teljes újrafűzést (küllő), és monoblokkcserét javasolt. Ezt meg hajtókarral együtt lenne érdemes, de ahhoz meg hozzákopott a lánc, és a váltó. Itt telt be a pohár, és hozzátettem neki: "Persze, ahhoz meg az ülés, az üléshez meg a valagam, és tud egy plasztikai sebészt is". Hazamentünk az 1db 30ft-ért megvett küllővel, otthon a helyére raktam, majd 5 perc alatt kiszedtem a 8-ast is, azóta is vígan gurul a kerékpár.

2014. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem azt kérdeztem hogy hogy kell, mert azt én is tudom csak nem tökéletesen és nagyon nagy a nyolcas benne

De köszi

2014. márc. 12. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor még tarjánban laktam én is aktívan bicikliztem. És ismerem akik ott dolgoznak. Több, mint 15 éves tapasztalatuk van. Szerinted??
2014. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor én is azt mondom, ha ennyire nem megy, és ennyire nincs időd elolvasni egy kerékpár karbantartással foglalkozó könyv 2 oldalas leírását a centírozásról, akkor vidd el oda, ahol képesek meghúzni azt a pár küllőanyát, és probléma megoldva.
2014. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!