Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debreceni fixisek! Kérdés lent?

Debreceni fixisek! Kérdés lent?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít a sok gyalogos, akik folyton a kerékpársávban sétálgatnak úgy, hogy minderről tudomást sem vesznek (vagy épp járdának hiszik)? (például Fórum buszmegálló felől, Kölcsey központ zebra(!) ) Mit szoktatok ilyenkor csinálni? Ha szólok nekik, hogy legyenek szívesek elengedni, még nekik áll feljebb. 21/f
2014. márc. 15. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a fixi?
2014. márc. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van Pesten is, ne aggódj. Meg kell tanulni tolerálni valahogy, mert változni ez nemigen fog, különben meg neked az idegeid mennek tönkre minden egyes bicajozásnál, aminek elvileg feltöltődésnek kellene lenni, de ezek miatt csak ideges leszel.
2014. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig visszapofázok, ha nekik áll fentebb: "Hát csókolom nem a kerékpárúton kellene menni, főleg nem kéne 3 babakocsit egymás mellett tolni rajta." Haverom egyszer légkürtöt vett a kerékpárjára, na ott rendesen örült már neki, ha rossz helyen sétáló gyalogossal találkozott.


Mellesleg nem tudom a jelenlegi KRESZ erre vonatkozó szabályát, de még gyerekkoromban azt tanították az általánosban, hogy a gyalogos mehet a kerékpárúton, viszont te fordítva csak akkor, ha 15-20-szal szüttyögsz.

2014. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kürt az kiszabott jó ötlet, lehet én is beszerzek egyet, csak nehogy valamelyik szívrohamot kapjon :)
2014. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eredetileg kifejezetten fixisekhez szólt volna a kérdés, aztán végülis ez lett belőle. De tudjátok: nem minden kerékpáros fixis, de minden fixis kerékpáros. :D
2014. márc. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!