Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli elejére lehet felrakni...

Bicikli elejére lehet felrakni a fehér mellé piros villogót?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, csak ne kapcsold be. Mert azt fogják hinni hogy mész, közbe meg jössz. Na meg a szabály is azt mondja hogy elől fehérnek kell lennie.
2014. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De azt nem írja a szabály, hogy a fehér mellett nem lehet piros...
2014. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, elöl fehér vagy "sárga", hátul piros, így leírja, ha nem tévedek. De egyébként húzhatod a rendőr agyát ilyen általad vélt jogi kiskapukkal, te jársz majd rosszul ha megállít és nem veszi a poént, és biztosíthatlak: 99%, hogy nem fogja.
2014. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaróak az előre szerelt piros villogók. Jobb a piros, mintha egyáltalán nem lenne valaki elöl kivilágítva, de ha már van fehér, akkor csak ront a helyzeten mellette egy piros.


Ha folyamatos fényű fehér lámpa mellé szeretnél egy villogót, abból is találsz fehéret. A pirossal csak csökkented a biztonságot: meglátnak, néznek, hogy mi az ördög, és már neked is mentek.

2014. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként explicite úgy tiltja ezt a kresz, hogy van valami olyan szabály, hogy az előírtakkal összetéveszthető más jelzéseket nem szabad felszerelni.
2014. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamint úgy, hogy hátulra kimondottan ilyen és ilyen, előre pedig ilyen kell, és nem pedig más, ettől eltérő.
2014. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tavaly mentem melózni hajnalban télen a hidegben összehúztam magam a sapkától rosszul láttam, elõre pillantottam, egy piros villogót láttam 20 mèterre, nyugodt voltam, nem is gondoltam, hogy az idióta hölgy jön... nekem eltörött az orrom és agyrászkódásom lett, a néninek combnyak, kulccsont, törése volt... miközben memtõt hívtam, õ rendört ugyanis szitkozódtam, késõbb kaptam másolatot a rendõri jegyzõkönyvbõl, állítólag ezt mondtam:

idióta vén pi***, ki fogom taposni a beled, te vén k*** megöllek a k*** anyád, hülye p***, hogy dögölne meg az ilyen...

a némi ezt fenyegetésnek vette, a rendõrök szerencsére együttéreztek velem...

2014. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy jut eszedbe ekkora baromság? Azért definiálják ezeket az előírásokat, hogy a közlekedés kiszámítható legyen mindenkinek, az persze más téma, hogy rengetegen bassznak világítani. Majd úgy jársz, ahogy itt előttem írta a kolléga, de én is voltam már, hogy erős késztetést éreztem, hogy visszaforduljak és az árokba rugdossam az elöl pirossal villogó majmot. És hiába rakod a fehér mellé, veszélyes idiótaság.
2014. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!