Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol vegyek Szeged környékén...

Hol vegyek Szeged környékén olcsón esőkabátot, ami hosszú, és biciklizés közben el tudom magamon viselni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
esõkabátban borzalmas biciklizni, ráadásul komolyan akadályozza a látást, én inkább egy komolyabb esõ álló felsõ+nadrág+sapka triót ajánlanék, azt nem is 2alkalomra veszed, és nem is halsz meg mert nem tudsz benne hátrafordulni mint egy esõkabáttal.
2014. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. és tudnál olyan üzletet, ahol viszonylag olcsón találok ilyesmit?
2014. márc. 24. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

www.esokabat.hu

Melina Esőkabát, pont Szegeden vannak!

2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 25. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
pont ilyet nem ajánlanék bringázáshoz, mert nem látsz benne, hátra, egyébként decatlon -pl, de bármely sportboltban árulnak vízhatlan ruhákat.
2014. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én gond nélkül szoktam ilyet használni, nekem bejött. És a decathlonosokhoz képest olcsó...
2014. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első: lehet olyan esőkabátot venni, amiben szuperül lehet bringázni. Én Angliában a Tesco-ban vettem ilyen labdába begyömöszölt esőkabátot kb 3 fontért(vészhelyzet volt :) ), ez már évekkel ezelőtt volt és imádom. Nagyon vékony anyagból van, tényleg csak az eső ellen véd, vannak ujjai(tehát nem olyan "sátor" jellegű), a derekamig ér, könnyű és kényelmes. Azóta is vadászom egy hasonlóra, de nem igazán találok.
2014. márc. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vettél végül?
2014. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, végül vettem, egy kínaiba :D A célnak megfelel, úgy döntöttem nem költök rá egy vagyont. :)

Köszönöm a tippeket!! :)

2014. ápr. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!