Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gyerekkel kerékpározóktól...

Gyerekkel kerékpározóktól kérdezném, milyen kerékpár az ideális? Kisfam 1 éves, kerékpárt vennék gyereküléssel, a cruiser városi vagy a "hagyományos" kerékpár a jobb? Kinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szinte minden létezõ biciklire lehet szerelni gyerekülést, hiába teszed fel még 5 ször a kérdést, csak te tudhatod mi tetszik neked. ha felhasználási körülményeket ismernénk, abban tudnánk segíteni, de azt, hogy ismeretlen körülmények közt mivel jârj mert gyerekülést akarsz, arra nem tudunk választ adni
2014. ápr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdést másodjára tettem fel, mert az előzőre senki sem válaszolt, én személy szerint a cruisert nehéznek találom, gondoltam akinek van tud véleményt mondani. Munkába járni, kerékpárúton lenne rá szükség, azért köszönöm a hozzászólást.
2014. ápr. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!