Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit tudtok nekem...

Milyen biciklit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg hogy kellene egy új bicó.

Feltétel:

-első teleszkóp fontos

-ha v fékes a féktest legyen alu vagy ami nem műanyag

-Somogy megyén belül csak kaposvár lehet és egész Baranya

-ár használtan:35000ft újonnan 50000ft



2014. ápr. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a használt mellett döntenék ismét. 33.000-ért kaptam még anno egy nagyszerű bringát. A kopó alkatrészek (gumi, fékpofa, lánc, fogaskerék) csak a pedált kellett cserélni sok ezer kilóméter alatt. Szóval nézegess használt bringákat, biztosan találsz megfelelőt
2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így totál felejtős. Ennyiért egy normális full merev biciklit sem kapsz.

Menj és vegyél valamit a tuskóban ennyiért, de az nem bicikli lesz csak valami annak látszó szemét.

2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ennyiért a roncstelepen kapsz valamit, talán. hülyegyerek.
2014. ápr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk. Használtan kaphatsz jó bringát ennyiért is. Nem lesz egy csúcsmodell, de ahova kell eljutsz vele. Egy ilyen bringával mentem végig már 10-15 versenyen is és volt ahol az elsők között értem be. Nem kell azért feladd a biciklizést, mert most épp nincs félmilliód, hogy egy legújabb modellel villoghass az utakon.
2014. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 08:34

35-ért használtan jó bringát?? Ne röhögtess már! Ennyiért egy normális teleszkópot sem kapni.

Persze ha csak ilyen boltba járásra kell, akkor lehet kapni valami leélt hulladékot ennyiért is.

2014. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül egy tisztességes kerákpárboltban. Nincs 100 000 forint alatt normális kerékpár. Ennyiért is a legegyszerübbek vannak.

Válassz jóminőségű használtat.

2014. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, 35ért :) Most vettem egy új bringát is, verseny szinten valóban van előnye a teljesítmény szempontjából, de hegyi túrázásra még sokszor a régivel megyek (a kopó alkarészeket kb egyharmada áron megkapom hozzá és semmivel sem tartanak kevesebbet)
2014. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ebböl csak annyit értek már hogy ink eldöntöm magam bemegyek egy decatlhonba vagy hogy kell írni meg megnézek pár használtat és kész.
2014. ápr. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!