Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok, megéri ez az...

Mit gondoltok, megéri ez az óúti az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 11. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg: [link]
2014. ápr. 11. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első szerintem nem, a második lehet, mert már nem aktív a hirdetés...


Az a KTM amúgy egy "félverseny" bicikli, én nem adnék érte 20at sem, esetleg eredeti felszereléssel. Ja, meg szerintem Positron váltósat ne vegyél.


A hivatkozásból látni, hogy a másik egy KTM Strada. Az megérhet 25-30-at alkatrészektől és állapottól függően, de lehet többet is. Pl.: [link] (Bár ezt is sokallom kissé, de lényegesen reálisabb, mint az a Formula 40-ért)

2014. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Mit értesz amúgy a félverseny kifejezés alatt?


Valamint kifejtenéd, hogy mi miatt adnál a Stradaért 2x annyit?

2014. ápr. 13. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

A félverseny a lakossági elnevezése a túrabicikliknek, amik koskormánnyal vannak szerelve. Ezek nem igazi országútik, mert van rajtuk dinamótartó konzol meg csomagtartó meg ilyesmik és a láncvilla is hosszabb ezeken. Figyeld meg egy rendes országútin alig fér el az ujjad a hátsó kerék és a nyeregvázcső között (rövidebb lánc=hatékonyabb hajtás)


Szerintem a 105ös Shimano szett a maximum, ami egy halandó bringásnak kellhet (ha nem számít 100km-enként néhány perc különbség). Továbbá úgy látom kétforgáspontos fékek vannak rajta, amivel azért jobban meg lehet állni 40 km/h magasságából, mint a 135 Ft-os fékpofákat fogadó fékekkel.

A 25-30ezres árkategóriára inkább a Sachs-Huret, max Shimano Exage váltó a jellemző többnyire frikciós karokkal, amiket a 80as években használtak és nem biztos, hogy manapság mindenkinek bejön.

Ha van rá kereted, bátran érdeklődj az eladónál, főleg, ha százkilencvenvalahány centi magas vagy, mert az a 60as váz elég nagy.


Egyébként nem a márka határozza meg egy bicikli értékét, hanem az alkatrészei.

2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez is megéri, de nem tudom, jó-e a méret számodra

[link]

2014. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!