Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lánctényért szeretnék venni...

Lánctényért szeretnék venni olcsón, de nem találok. Hol keressem?

Figyelt kérdés

Agyváltós biciklihez keresek olcsón 48-as vagy annál nagyobb lánctányért legfeljebb 4-5000 Ft-ért. Legolcsóbban csak 10 körül találok, azt meg kicsit sokallom, akkor már inkább 2000-ért egy gagyi acél hajtómű.


Láncból ki milyet ajánlana? A KMC Z410-et néztem ki, többsebességesen eddig bejött, és vonz az olcsósága. Ki milyet használ, mi a tapasztalata?


Csomagtartós-kosaras, pakolós bringa lesz, 3-as agyváltóval, emiatt 48-24-es áttételt terveztem, de félek túl pörgős lesz. Kisebb hegyen lakom, de 4-5 perc a hegymenet, csak emiatt nem akarok sokkal pörgősebbet, de városban sem akarok vele 30-35-nél többel menni.


Gondolkoztam a teljesen zárt láncvédőn is. Ezt sem találtam sehol. Be lehet még szerezni ilyet és ha igen, akkor mennyiért?


Előre is köszönöm a segítségeteket.



2014. ápr. 17. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!