Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárt azonosító jelek?

Kerékpárt azonosító jelek?

Figyelt kérdés

Azok az egyedi azonosító jelek érdekelnek, ami alapján lopás esetén be tudom azonosítani, bizonyítani, hogy az adott kerékpár, vagy szétbontott állapotban alkatrészei az én tulajdonomat képezik.

Milyen alkatrészeket, kiegészítőket látnak el sorozatszámmal vagy hasonló jelzéssel.

Minden blokkot és iratot eltettem, tudom, hogy van a kerékpárnak vázszáma. Ezenkívül mi van még?

Csináltam pár képet róla, az már kiindulási alapnak jó.

Ezenkívül még megjelölési ötletekre (cinkelés) lennék kíváncsi. Ötletek?



2014. ápr. 24. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A vázszámon kívül nincs olyan jelzés, ami egyedivé tenné bármely alkatrészt. Szóval, ha szétszerelik a bringát, akkor az alkotóelemek már követhetetlenek.

Olyasmit hallottam, hogy nyeregcsőbe lehet rejteni egy adataiddal ellátott címkét.

2014. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még a teleszkópos elsővillán találtam egy számot.
2014. ápr. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!