Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy a legbiztonságosabb...

Hogy a legbiztonságosabb lelakatolni egy biciklit, ha nincs mihez?

Figyelt kérdés
A házban külön rész van kialakítva a bicikliknek, de nincs mihez lelakatolni. Megoldás?

2014. máj. 9. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint ahol laksz? vidd be a lakásba.
2014. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lakásban nincs hely. Elzárt rész van a bicikliknek, de az csak egy placc, nincs mihez lakatolni...
2014. máj. 9. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ha elzárt rész, akkor minek lelakatolni? nálunk (panel) lent van egy tároló 8 unk bringája van bent nincs lelakatolva egy sem, szomszédtól nem lopunk elven, ha meg valaki betör, annak mind1 hogy le van e lakatolva el fogja vinni ígyis úgyis...

a félmilliós országuti bringám meg a falamon lóg az íróasztalom felett.

2014. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz...
2014. máj. 9. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy a lakásban ne legyen hely. Ott a fal, plafon, akár még a kerekeket is kikaphatod. Pincébe egy csavart nem hagynék, mert azt is ellopják.
2014. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ez alapján csináltam az akasztómat + a fa köré erősítettem fel láncot
2014. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én se szívesen hagynám ott úgy, hogy nincs hova rögzíteni, hülye volt, aki ezt kitalálta. Én is inkább bevinném a lakásba.
2014. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!