Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringás szemüvegekről tudnátok...

Bringás szemüvegekről tudnátok véleményt írni, milyet vegyek milyen ár körül van értelme, mitől függ, hogy milyen színű lencse kell?

Figyelt kérdés

#védőszemüveg #bringás szemüveg
2014. máj. 11. 21:18
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Konkrétan? Én egy kb. 10 éve a Tescoban beszerzett MP3 sunglasses nevű szemüveget használok, ami gyakorlatilag egy szemüvegbe épített zenelejátszó -de itt a szemüveg része a lényeg, amit nagyon jól eltaláltak. Kényelmesebb és jobb profilú, mint amit kerékpáros szemüvegként vásároltam.

Lencéről meg annyit, hogy ez időjárás- és felhasználásfüggő. Személy szerint én a polarizált lencsét szeretem, mivel így a visszavert napfény nem vakít (gondolok itt pl. városban az ablakokról, járművekről, pocsolyákról, télen a hóró, jégről visszaverődő fényre).

De kinek a pap, kinek a paplan...

2014. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a BBB winner team-ot vettem,amikor még árulták.3féle lencse van hozzá,kék,narancs,sima.Elég kényelmes.15 ropi volt.
2014. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Nekem ez nagyon bejött. Igaz, hogy fogni kell menet közben, de a bogarak nem mennek bele a számba sem. Ráadásul ahogy beérek a telepre, elrúgom a bicót és kezdhetem a műszakot!

Viszont nagy hátránya az, hogy rossz benne tüsszenteni és nehéz inni benne a sört. A hányásról nem is beszélve. De szerintem ezekkel együtt lehet élni.

2014. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!