Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Btwin rockrider 340 szerintete...

Btwin rockrider 340 szerintetek milyen (örülnék ha tulajok írnának)?

Figyelt kérdés

kezd elegem lenni a mostani ösztelós bicomból tele van már bajjal és majd el akarom adni akkor pont meg lesz a pénz

felhasználás:

-beton

-kisseb erdei utak

-nagyobb erdei utak

kérdés milyen a teleszkóp a fék meg minden rajta?



2014. máj. 13. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Hm (nekem az alap van 5.0) kipróbáltam, a teleszkóp nekem nagyon bizonytalan érzést adott (nagyon mozgott nem tudom ez normális), szerintem nem sokkal jobb.
2014. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A fék erős (relatív, jelenleg nekem nincs).

A váltó kattintós, BTWIN MTB ROCKRIDER 520 S-nél, gyengébb minőségű. A felni jobb mint az alapnál.

2014. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nekem bőven jó lesz ha minden igaz van a telón egy keménység állító és ha jól tudom azt kell tekerni és keményedik. én 13 éves 171cm 45 kg vagyok biciklikhez értek most van egy használt ösztelós biciklim (scwhinn csepel ranger fully alu) váz meg teleszkópok duplafalu felni tárcsafékek de eléggé kezd az alsó forgáspont a pedálnál kotyogni az egyszer meglesz csinálva és ha lesz még pénzem akkor szeretném ezt eladni és venni egy ilyen rockridert vagy használtan valami dirt vázasat vagy összerakni
2014. máj. 14. 17:22
 4/5 Gabriellax1x2 válasza:
Nekem van. Vele szerettem meg a kerékpározást, előtte kín szenvedés volt eljutni A-B be. Fékek jól fognak,váltó teszi a dolgát,a teleszkóp is jól csillapít. Sajnos a festésre nagyon kell vigyázni.
2014. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DaveOriginalKecske válasza:
Nekem ma szakadt le a váltó.. Műanyag szar... Gyári állapotába nem éri meg.. Én 120.000-nél járhatok.. Nem éri meg , ha kicsit komolyabban is biciklizel erdőben.. (Gondolok itt 50km/h-s sebességre komolyabb úton..)
2017. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!