Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen U lakatot válasszak?...

Milyen U lakatot válasszak? Kryptonite Evo 4 vagy az Abus U-Grip Plus-t? A védelmi szintjük (a saját skálájuk szerint) megegyezik nagyjából.

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen értékű biciklit szeretnél lezárni és mennyi időre vele? az a helyzet ha elakarnak valamit vinni elfogják.
2014. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a helyzet az, hogy semmivel sem védi jobban a keródat egy ilyen, mint egy fele, harmadába kerülő u-lakat. a pancser tolvajok már egy keeper12vel sem tudnak mit kezdeni.


A profik viszont seperc alatt leszedik akármelyiket. ezt azért mondom, mert nekem sikerült elhagynom a kulcsomat, és le kellett vágnom a lakatot. 10 perc alatt megvolt a meló. akkor egy profi tolvaj szerinted mennyit tököl vele?

2014. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van egy 130.000 ft értékű kerékpárom amit 3-4 órára hagynék kint Debrecen főterén illetve egy "munkás"bicajom amit 12 órára hagynék kint (igaz ezt már valamivel biztonságosabb helyen).


Kryptonite level: 10/8

Abus level: 15/13


Fontos, a lakatokban, hogy manipuláció (finomnyitás) és valamennyire természetesen vágás ellen is jó legyen. Egyébként a keepert én is néztem de az elvileg nem edzett csak sima acél.

2014. máj. 15. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A zar resz majdnem mindben gagyi de nem kinyitjak hanem levagjak
2014. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek a számok szart se jelentenek, csak marketing baromság. tökmindegy melyikkel zársz. 130-as bringára bőven elég egy 7-8ezres ulakat is.


másrészt meg, ha szarul zárod le a kerót, ugyanúgy elviszik. egy futár haveromnak úgy vitték el, hogy a vázat ulakatolta egy táblához, kiszedték a táblát, és elvitték a kerót lakattal együtt. 5 percre hagyta ott a bicajt. másrészt meg, egy csomó helyen előkészítik a bringatárolót, megfűrészelik olyan helyen, ahol alig látod, egy két erősebb rúgással kilazítják, és leakasztják a bringádat. 13/15ös lakattal együtt elviszik.


felejtsd el a védelmi szintet...

2014. máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbik biciklidhez tökéletes, a drágábbik esetén én két darab, különböző típusú lakatot használnék (pl. U-lakat+lánc). Ha két különböző típusú lakatod van, hiába ért valaki az egyiknek a levágásához, a másikhoz vagy nem ért, vagy nincs nála olyan szerszám. Persze az is érthető, ha nem akarsz annyit cipekedni. A tároló vágására se igazán lehet szerintem felkészülni.
2014. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!