Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » "eszi" az olajat a bicajom,...

"eszi" az olajat a bicajom, de miért?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Caprine Forest típusú kerékpárom. Napi szinten használom, ma 38 km ment bele, de többnyire heti 80-100km-t fut. Járok vele erősen döcögős földúton, mostanában kisebb vizeken is átmentem mert nem tudtam kikerülni, járok ilyen "térköves" felületen, járok erdőben, normál városi aszfalton, majd néha-néha rosszab minőségű betonon/aszfalton. Ezeket minden nap megjárja a biciklit. Heti 4-5 alkalom az erdő, a döcögős földút. És az a gondom, hogy a láncot szinte 2-3 nap után olajozni kell. Pl, megolajozom hétfő reggel, és szerda estére, úgy érkezek meg vele, hogy nyikorog a lánc, hangosan. 40-50km után olajozni kell. Ez normális, vagy csak rossz a lánc minősége? Más is ilyen gyakran olajozza?

2014. máj. 21. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Terepen naponta is csontszáraz lehet a lánc.
2014. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dreigang ***** válasza:

Próbáld ezzel (ha még nem ezt használod):

[link]

2014. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!