Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon nem bírnám fizikailag...

Nagyon nem bírnám fizikailag ezt a fajta kerékpárt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi bicikliket néztem csak sajna elég hátfájós vagyok (gerinc ferdülés és társai...). Még nem próbáltam ilyen kerékpárt, ezért szeretném a véleményeteket kérni, hogy hosszabb távon nagyon gyilkolja e a hátat. Persze ki fogom próbálni ha alkalmam (meg persze időm) adódik rá, csak kíváncsi vagyok hogy mit mond pár hozzá értő előtte. :)



2014. máj. 28. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
én jobban félnék, hogy ez a vacak nem bírja a hosszabb távot, mint te.
2014. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem tudnál hozzászokni a koskormányhoz, legrosszabb esetben lecseréled egyenes, vagy bajuszkormányra (ezzel azonban fék-, és váltókar csere is jár).
2014. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az orvosomat kérdezném.

de szerintem birni fogod.

2014. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Énis ilyen bringát akartam először, nekem is gerincferdülésem van, ezért is döntöttem inkább mtb mellett, de outit még nem próbáltam. Am hány éves vagy és mekkora a görbületed? Mert pl. tornával lehetne javítani a helyzeten, nekem azóta nem fáj a hátam mióta rendszeresen tornázok, így a biciklizés sem okoz nagyobb gondot/ nem kényelmetlen.
2014. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok, állítólag csak enyhe gerinc ferdüléssel :)
2014. jún. 5. 15:24
 6/7 anonim válasza:
Egyik osztálytársamnak is enyhe gerincferdülése van, nem is látszik rajta, és outit teker. Ő nem panaszkodott semmit. Szerintem bírni bírnád te is, max pihenéseket beiktatsz közben. Am nekem meg "nagyfokú" gerincferdülésem van, de ilyen 20-30 km-eket simán el tudok bringázni, bár el kell h mondjam, nekem van korzettem, az tartja rendesen a hátamat, de gondolom ez outin nem lenne túl praktikus:) Linkelek egy képet, amin szerintem a srácnak is g.f.-e van [link] szerintem ha ő úgy bringázik, akkor neked se fog gondot okozni. De tudod, ez egyénenként változik, előtte mindenképpen próbáld ki vhogy, mielőtt beruházol egy ilyen szépségre. :)
2014. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ki szeretnék próbálni egyet, csak amíg anyagilag nem állok úgy, nem is nagyon kezdek bele semmi konkrét dologba ;) Egyébként köszönöm a segítőkészségeteket!
2014. jún. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!