Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb szerintetek?

Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. jún. 4. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
én a bianchi-t venném, deore szettel.
2014. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
DH-zni akarok majd vmelyikkel.
2014. jún. 4. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
dh-zni ezekkel? hát szenvedés nélküli gyors halált kívánok...
2014. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 xc bringa, az egyik 29er és dhzni akarsz??? szerintem is meg fogysz halni...
2014. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a problematika?
2014. jún. 5. 16:01
 6/10 anonim válasza:
Talán az, hogy ezek közül a biciklik közül egyik sem alkalmas dh-ra. Nézz körül itt: [link] Igaz hogy használtak,de vannak közöttük egész jó állapotban lévőek is.
2014. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó nem olyan komolyan csinálnám,teljesen kezdő vagyok. Kb ugratások lennének dombokról,meg terepmenet.
2014. jún. 7. 10:28
 8/10 anonim válasza:

Én DH-zok,nem profi szinten de haladok.Én egy Carrera Krakent használok,nem erre vettem,de kényszerből használom,és tökéletes,angliából rendeltem,200 fontért újonnan.Szerintem az első kettőt semmi féle képpen ne válaszd,a harmadik ha rám hallgatsz megfelelő.Remélem tudtam segíteni.


UI: szerintem a DH-s nem a biciklijétől lesz profi,de azért nem egy kemping biciklivel kell elindulni.

2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha dh-zni akarsz, de nincs pénzed, vegyél egy dirt bringát, azzal még mindig több sikerélményed lehet dh téren mint egy 27,5" vagy egy 29er-el... ezekkel a kerékméretekkel nagyon ne menj olyan terepre, ezek xc gépek, nem arra valóak, még kezdő dh körülmények közt sem fogod tudni megtartani ezeket a batár nagy dögöket...
2014. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon szigoruan vasszűk akkor ideid-oráig bármelyik jó DH-ra,végülis egy xco,xc világkupa futam lejtője simán veri nehézségben a magyar DH pályák többségét.
2014. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!