Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vannak már országúti kerékpáro...

Vannak már országúti kerékpárok 70000 forint alatt?

Figyelt kérdés
77.000 forinttól láttam ilyen kerékpárokat, de ezen ár alatt EGY sincs?!

2014. jún. 4. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
ennyi pénzért biciklit nem kapsz.
2014. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na de miért?
2014. jún. 5. 00:18
 3/15 anonim ***** válasza:

mert egy minõségi kerékpár anyagára 250 euró felett van, és akkor még nem számoltunk gyártási költségekkel alkalmazottak kifizetésével, marketinggel, rengeteg dologgal...

tudom soknak tûnik 70000ft de ez csak azért van, mert a magyarok csórók.

2014. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70 ezer? Az én országúti kerékpárom hátsó kereke került majdnem ennyibe és még ez sem tartozik az igazán jó minőségűek közé.
2014. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, valóban soknak tűnik, hisz egy vacak (tényleg az, magam is tudom, nem kell a kioktatás) MTB-t már 20-30 ezer magyar pénzért is meg lehet kapni.
2014. jún. 5. 10:55
 6/15 anonim válasza:

"" MTB-t már 20-30 ezer magyar pénzért is meg lehet kapni""


Igen! vannak ilyenek is általában a tescóban szokták árulni ezeket az "izéket".

Viszont ezekkel az a gong, hogy szinte semmire sem jók , pláne nem sportolásra.

Ezeket a kerékpároknak nevezet valamiket csak nézegetni szabad, - ráülni nem mert akkor hamar valami hiba keletkezik rajtuk.

2014. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, húsz évvel ezelőtt én is valamivel több, mint 20.000 magyar forintért vettem az enyémet. Semmi gond nincs vele!


(Legfeljebb néhány nyolcas volt a kerekekben, de azokat mindig cseréltem, meg természetesen fékeket kellett cserélni, ezeket a semmiségeket leszámítva, ma is hibátlan!)

2014. jún. 5. 11:15
 8/15 anonim válasza:

""húsz évvel ezelőtt én is valamivel több, mint 20.000 magyar forintért vettem az enyémet""


Húsz évvel ezelőtt a húsz ezer forint nem annyit ért mint a mostani húsz ezer forint! Hanem jóval többet!


A mostani húszezer forintos olcsó anyagokból és alkatrészekből összerakott kerékpárok silány minőségűek. Arra jó. hogy reggelenként lekerekez vele a pár száz méterre lévő boltba de semmi egyébre nem való. Már egy "közepes" igénybevételt sem viselnek el.


Nézzél már szét a neten a kerékpárok és alkatrészek között

- meg fogsz lepődni. Hátsó kereket cseréltem az peugeot országútimba tavaly ősszel amivel rendszeresen sportolok. Sajnos nem volt több pénzem így egy majdnem 70 ezer forintos kereket tudtam csak venni fogaskoszorú nélkül.

De ez nem "szuper" minőség azért mert 70 ezerbe került.


Tanácsolom néz szét a neten keresd fel néhány kerékpárral és alkatrészekkel foglalkozó cég - bolt honlapját.

Sok sikert.

2014. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
anyám 20 évvel ezelõtt havi 27000ft-t keresett, és 3 gyereket nevelt belõle és fenntartptt egy lakást, most 100000ret keres, de ha nem segítenék be neki akkor nem tudná etetni és iskoláztatni öcsémet a rezsi mellett...
2014. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megértettem, a kulcsszó nem a húsz darab ezres, hanem a két évtized.


Ennek ellenére, mindent egybevéve, akkor sem jó ez így.

2014. jún. 5. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!