Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » SPD cipő és SPD pedál hogyan...

SPD cipő és SPD pedál hogyan illik össze? Kell még valami adapter? Ld képek.

Figyelt kérdés

Előre jelzem: nem vagyok járatos a témában.


van egy SPD talpú biciklis cipőm, a talpa pont mint a képen:

[link]


Van egy hibrid SPD pedálom, egyik oldala mezei pedál, a másik SPD

ld


[link]


Na most a kettőnek kéne öszecsatlakozni ugye.

De hogyan? Kell még vmi adapter vagy alkatrész? mert nem értem, a cipő talpának lyukai és a pedál felszínén mi az ami csatlakozik.

Valami nem stimmel.


2014. jún. 13. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy stopli amit felcsavarsz a cipőre majd "beklikkelsz" a pedálba.Ezt általában a pedálhoz adják szóval nem is értem,hogy miért nincs neked

Stoplik:

[link]

Egy kis segítség:

https://www.youtube.com/watch?v=Zap9lpShlZU

Ja és arra is figyelj, hogy a stopli kompatibilis legyen a cipővel és pedállal is.

2014. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát az jó kérdés. a pedálhoz elvileg ha jól értem járna gyárilag = ellopta a boltos.

ahogy nézem több ezer ft egy ilyen adapter, gondolom, ellopta tőle, aztán eladta külön másnak.



Kell hozzá egy stopli amit felcsavarsz a cipőre majd "beklikkelsz" a pedálba.Ezt általában a pedálhoz adják szóval nem is értem,hogy miért nincs neked

2014. jún. 13. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lopta el!

Ezekhez a hibrid pedálokhoz -általában- nem jár stopli.

2014. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem is lehetett volna eszem.

megnéztem a gyártó oldalát. package contents.

JÁRT hozzá.

a bolt ellopta.

2014. jún. 23. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 napja vettem ilyen hibrid spd pedált, és járt jozzá nekem is. Csak még cipőm nincs.
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!