Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol lehet beszerezni Magyarors...

Hol lehet beszerezni Magyarországon olyan erősségű kürtöt, mint például az AirZound? Nem arra a gagyi bicikli dudára gondolok, hanem lehetőleg olyan erősségűre, hogy besz@rjon az az idióta, aki elém vág. (? )

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
közlekedj szabályosan, és akkor nem kell halálra ijesztened azt aki eléd vág.. bármit is jelentsen ez...
2014. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Király...tegnap óta várok válaszra,és még értelmes választ sem kapok. Nem gondolo,hogyha elémvágnak mondjuk elsobbseg adas kotelezo tablanal,akkor o kozlekedik szabalyosan? Kepzeld el,tudok szabalyosan kozlekedni.
2014. jún. 15. 07:55
 3/10 A kérdező kommentje:
O kozlekedik szabalytalanul*
2014. jún. 15. 08:15
 4/10 anonim ***** válasza:
az indokolatlan hangjelzésekkel akár balesetet is okozhatsz, tehát szabálytalankodni akarsz ezzel a kürt dologgal... elsőbbsége pedig annak van, aki megkapja. nekem érdekes módon nincsenek efféle problémáim, pedig napi szinten tekerek 20km-t minimum Bp-n... tanulj meg közlekedni, nem elég a KRESZ ismerete, alkalmazni is kell tudni azt.
2014. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alkalmazni is tudom. Mi az,hogy annak van elsőbbsége, aki megkapja? Ez nem így megy. Leírtam egy példát,hogy elsőbbség adás táblánál nem áll meg az illető (holott nekem lenne elsőbbségem), akkor dudálnék.Nem indokolatlan a hangjelzés, ugyanis a baleset elkerülése érdekében szabad hangjelzést használni lakott területen belül.(nem csak ott megyek egyébként, én is 20-30 km-t bringázok naponta.)
2014. jún. 15. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Megrendeled neten. Én is tervezem már. Igyekszem szabályosan közlekedni, de sokan keresztbe sz@rják pl. a követési és az oldaltávolság fogalmát. Legalább érezzék a törődést.
2014. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végre, VÉGRE!! Egy értelmes ember! Köszi a választ, csak az a baj,hogy nem igazán találom sehol, csak egy angliai oldalon, bankkártyával meg szeretnék fizetni. :)
2014. jún. 16. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a világon semmi félnivaló nincs a netes árurendeléstől, sztem egy magyar boltban legalább akkora az esélye, hogy átvernek, mint egy britben. De kérdezősködj helyi bringaboltokban, biztos van, ahol ismerik és megrendelik neked - némi felárért persze.
2014. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, megfogadom. Köszi.
2014. jún. 17. 01:11
 10/10 A kérdező kommentje:
bankkártyával meg nem szeretnék fizetni. :)*
2014. jún. 17. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!