Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik MTB kerékpárt vásárolja...

Melyik MTB kerékpárt vásároljam meg?

Figyelt kérdés

Üdv. Kettő kerékpárt találtam ami tetszik, és belefér a keretbe is. Segítséget/Tapasztalatokat szeretnék kérni róluk.


Az első: [link]

A másik: [link]


Melyiket vásároljam?



2014. jún. 15. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kellene? Mert max bevásárló hétvégi biciklinek ajánlanám. Attól talán nem esik szét. :)
2014. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első, akkor jó, ha elmúltál 60 és aranyered van, így nem akarod, hogy a sarki közértig szétrázza a fenekedet az út, a második talán alkalmas munkába járásra, de rendszeres használat mellett alacsony az élettartama ennek is.
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok,


"második talán alkalmas munkába járásra, de rendszeres használat mellett alacsony az élettartama ennek is."


Nem biztos, hogy alacsony, inkább balesetveszélyes lesz rövid távon. Ha elnézem, hogy milyen biciklikkel járnak az emberek, akkor ez is kihúzza egy ideig, elég hosszú ideig, igaz addigra már lötyög rajta minden, meg épphogy nem esik szét. A tepsi épségem nem bíznám rá nyugalommal az biztos.

2014. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm is hervisbe vette ilyen áron, kb 4 éve, s azóta hozzá se kellet nyúlni. Minden nap szinte használva van, kivéve télen.
2014. jún. 15. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 2.
2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért egy bringa igényel karbantartást, én az outimhoz, minden héten hozzányúlok, tisztogatom, szeretgetem, utánahúzok a csavaroknak ellenőrzöm őket, nem szeretném, ha esetleg 100-150km-re az otthonomtól lenne valami komoly baja... a 2 éve hozzá se kellett nyúlni az csak a haverod hanyagságát bizonyítja, nem pedig azt, hogy ezek a bringák olyan strapabíróak lennének. és mint mondtuk boltba járásra, munkába járásra megfelelhet, de egy normális belépő kategóriás mtb-hez képest egy kényelmetlen vacak fapados gyötrelem.
2014. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah 4 éve... nah az még rosszabb... képzelem milyen állapotban lehet az a lánc, csapágyak, stb...
2014. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!