Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A fixi kerekparnak nagyon...

A fixi kerekparnak nagyon kopik a kereke?

Figyelt kérdés
Mert ahogy lattam ugy kell vele fekezni hogy eloredolsz es befeszited a labad es ilyenkor nem kopik nagyon a kerek?

2014. jún. 16. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a felni,elirtam
2014. jún. 16. 14:47
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

nem ez a skid, ez egy alaptrükk fixivel. fékezni úgy kell vele, hogy behúzod a féket.

a kid csak 1 pedálállásban, a 2 lábasoknak 2 pedálállásban lehetséges, egy komolyabb áttételen ez métereket jelenthet onnan, hogy észleled, hogy fékezni kell, odáig, hogy elkezdhess fékezni, mindamellett, hogy ilyenkor a súlypontod az első keréken van, és a hátsó csak csúszik hosszú métereken át. ez pont elég arra, hogy meghalj, vagy, hogy te üss el valakit, akiben komoly sérülést okozol, majd mivel a bringára vonatkozó kötelező előírások be nem tartása miatt okoztad a balesetet, ez máris büntető eljárást fog maga után vonni. de csak rajta, legyél csak divatmajom, és csukasd le magad, én nagyot tapsolnék...

2014. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mustang98 válasza:
Sperseus,jó h elmagyaráztad neki,de mért kell ilyenekt írni h "nyugodtan csukasd le magad" meg "divatmajom"?
2014. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!