Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Felverődő kavics tönkre tehet...

Felverődő kavics tönkre tehet egy karbonvázas montit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 12:32
 1/8 anonim válasza:
Na előszöris. A karbont nem úgy kell elképzelni mint egy anyagot ami az alumíniumnál könnyeb, viszont kevésbé ellenállóbb. Karbonból kemény nyúzásra tervezett vázak is készülnek.
2014. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk egy olyan merida karbon vázas bicaj, ami olyan 600.000 körül mozog az már teljesítheti azt a tartósságot, amiről te beszélsz, vagy az csak az egymillió körüli vázakra jellemző?
2014. jún. 20. 07:30
 3/8 anonim válasza:
Nem. Minden carbon vázra értettem. Konkrét ,,tönkretevést" nem tud okozni egy kavics.
2014. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dreigang ***** válasza:
Nálam a kavicsok oldalra szoktak kilőni:-)
2014. jún. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Próbáld ki! Dobáld meg kővel !
2014. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Közben meg lett a bicaj. És nálam a kavicsok egy jelentős része nem oldalra repül, hanem a váz irányába. Miért? Mert a bütykös gumi felkapja, és a centrifugális erő miatt a váznak repíti....
2014. okt. 20. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél országútit.
2015. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A veszélyesebb részekre védelmet kell építeni. A szénszálas vázat hamarabb tönkre teszi egy éles kő, mint az alut! Nekem alu van, minden lényeges helyre védelmet raktam a kövek, ágak és a por ellen. A csukló pontoknak nem tesz jót a por. Sűrített levegővel minden használat után kifújom a fékekből, a csukló pontokból a port. Csináltam használt porraloltó tartályból kézi légsűrítőt.
2018. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!