Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol található Hajdúböszörményb...

Hol található Hajdúböszörményben a "lomos" emberke aki külföldről hoz be kerékpárokat?

Figyelt kérdés
Kerékpárt szeretnék tőle venni és felújítani. Úgy hallottam, hogy egész jókat szokott árulni. Ha van esetleg Debrecen környékén más aki ezzel foglalkozik, akkor az is jöhet! :)

2014. jún. 20. 14:56
 1/5 anonim válasza:

Hali!

Attól függ h mire gondolsz. Én ismerek egy embert, igaz ő nem csak kerékpárokat árul, hanem szinte mindent, és németből hozza be a cuccokat. Én is vettem már tőle biciklit, 2-t is, és mindkettő szuperül működik, már kb egy éve. Ez a hely a Mátyás körút 5 szám alatt található ( lehet h nem pont 5, google térképen néztem, de ki van írva a kapura, szóval meg lehet találni). Sok sikert hozzá! :)

2014. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó bicikliket a németek sem dobják ki, szóval valószínűleg lopott. Nem azt mondom, hogy az lopta, aki árulja, vannak kint erre szakosodott emberek. Persze ez itthon kit érdekel?
2014. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jó, minimális szervizelés le kellett bonyolítani, de csak kb váltók beállítása, fékek, meg csengőt tenni rá stb... semmi komolyabb baja nem volt! :)
2014. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ez nem az akire gondoltam. Itt voltam kint, de inkább lomok vannak, mint használható dolgok. Bár ez biztosan attól függ, hogy mit tud összeszedni. Én egy olyat keresek aki elvileg csak biciklikkel foglalkozik. Amúgy ezeket a németek valóban kidobják, ezek nem lopott kerékpárok. Majdnem mind 20-30 éves, de mind hibátlan.
2014. júl. 4. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire aktuális, én tudok egyet böszörménybe!
2015. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!