Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A GEPIDA márka mennyire...

A GEPIDA márka mennyire számít jónak a biciklik közül?

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a bringát:

[link]


Ennyit sem akartam rá költeni, de a kerékpárboltban azt mondták, hogy ha nem 3-4 évre szeretnék kerékpárt, akkor az 70-től indul. :/

Régebben bicajoztam sokat, de arra a bringára rá kellene költeni 20-30-at, hogy normális használható állapotba hozzam. 5 éve áll a sufniban! Ráadásul gyárilag sem volt a legjobb, anno még 12 e-ért vette nekem újonnan a nagyapám! (Kb. 1999 - 2000 körül)


És milyen a felszereltsége? Mármint arra mit mondanátok?


26/F



#kerékpár #Gepida #biciklimárka
2014. jún. 24. 21:04
 1/2 anonim válasza:
Hát a gepida kapott már bőven hideget-meleget, és gyanús ez a 75ös ár, és a villája se valami meggyőző. Ajánlani tudok egy márkát amiről mostanában szereztem jó tapasztalatot, a Nopeus-t. Mivel még csak most törnek be a piacra, nincsenek horribilis áraik, viszont jól összerakott, minőségi cuccokat árulnak. Számodra talán ez a legmegfelelőbb [link]
2014. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen szintű felszereltséggel rendelkeznek a Neuzer MTB kerékpárok, a különbség annyi, hogy kissé gyengébb a dizájn, rosszul cseng a neve, és nem utolsó sorban tízezrekkel olcsóbb. Alkatrészek ugyanazok, kínai katalógusváz dettó, csak Neuzer van rámatricázva.

A Nopeus S100 FE Man 98 ezer forintért vicc, Gepida Mundo határeset 76 ezerért, ha megér annyit neked a név, és a dizájn. Újonnan 150 ezer Ft-tól kezdődik egy olyan kerékpár, ami jobban bírja a strapát, és nem a legalja belépőkategóriás alkatrészekkel van felszerelve.

Csak egy példa: [link]


Vagy: használt kerékpár, de ott nem árt, ha veled van egy hozzáértő ismerősöd, hogy esetleg egy elkopott, gyengélkedő alkatrész miatt alkudhass, és persze ne verjenek át.

Hasonlítsd össze ennek a használt kerékpárnak a felszereltségét a hasonló árban lévő Nopeussal: [link]

Ég és föld a különbség.

2014. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!