Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit érhet ez a bicikli...

Knashh kérdése:

Mennyit érhet ez a bicikli használtan? (el szeretném adni, csak nem tudom, hogy mennyit ér) Az alkatrészeket linkeken teszem ki! A bicikli megkímélt állapotban van, csak a hajtás rossz, kattog, de cserélni fogom egy hussefeltre!

Figyelt kérdés

Váz: [link]

Villa: [link]

Első kerékagy: [link]

Első felni + küllők: Noname

Hátsó kerékagy: [link]

Hátsó felni: [link]

Befogó: [link]

Kormány: [link]

Hátsó fék: [link]

Fékkar: [link]

Hajtás: Eléggé rossz, valami shimano.

Ülés+nyeregcső: Zoogie

Lánc: [link]

Belső gumik: [link]

Külső gumik: [link]



2014. jún. 29. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont nem így kéne kirakni, hanem képekkel és alkatrészlistákkal. Ezek új árak. Kapásból -50% az ár, mert használt, +rossz a hajtás (nem tudni, mennyi belőle...), a "megkímélt" szó is relatív, sokszor széthajtott gépeket (nemcsak bringákat) árulnak ilyen jelzővel. Magyarul így senki sem fog reális értéket mondani rá.
2014. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! [link]

Itt a linkje egyébként. Vannak képek is. Ahogy néztem más bicókat, azokat is ennyibe adják amik hasonlóak. Szerinted reális ár? Vagy mennyiért kéne árulnom?

2014. jún. 30. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit kevesebbet ér a bicó, mivel ahogy írtad, a hajtással vannak gondok. Namármost azt az új tulajnak cserélnie kell, ami ~15k ft (alsóbb kategóriájú hajtókar+monoblokk), illetve venni kell bele fékbetétet, az is 1-2k. A hajtás többi részéről nem írtál/nincs jó kép. Ha a lánc és a hátsó fogas nincs elkopva, illetve ha a villa is jó, akkor a 75k-s ár indulásnak elmegy, amit mondjuk 60k-ig lealkudhatnak.
2014. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm!
2014. júl. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!