Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen férfi kerékpárt vennéte...

Milyen férfi kerékpárt vennétek 50ezer Ft-ért városi használatra? (bp)

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap férfi trekking vagy mtb, nem virsligumikkal a szar utak miatt.
2014. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mountain bike.
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem vennék kerékpárt. Ennyiért lehet venni a nagyáruházakban valami kétes minőségű, ismeretlen eredetű kerékpárnak látszó tárgyat, vagy böngészheted a bringaboltok választékának legalját, a még éppen vállalható minőségű kategóriát. A kiegészítőkről nem is beszélve (világítás, csengő, prizmák, szerszámkészlet, gumijavító készlet/tartalék belső, pumpa, amire városban szükséged lehet).


Inkább nekiállnék bőszen böngészni a használt bringák választékát. 30e körül már ki lehet fogni minőségi városi vagy trekking bringát, akár tartozékokkal ellátva is. A maradékot félretenném az előbb-utóbb úgyis szükségessé váló szervizre.

2014. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

De ő újat akar,kár hogy neked nem esett le :S

Használt biciklit soha,egyszer vettem mindegyik 1 évig bírta pedig vigyáztam rá tényleg,soha nem mentem gyorsan nem mentem rossz úton de mi használt az rossz és ezt megtanultam!

Vegyél Csepel Kemping biciklit ha szereted a retrót,van csomagtartója,kosarat is vehetsz hozzá pár ezerért és nem igazán tud elromlani! Agyváltós tehát váltóval gondod nem lesz,alapból van rajta dinamó,lámpa,prizma stb,és mivel kisebbek a kerekei könnyebb vele kanyarodni és előzni is.

Én szeretem,egyedi uniszex és könnyű rá felszálni,megnézel egy normál férfi biciklit hát nem épp könnyű felszálásra tervezik.Jah és nem is szúr annyira szemet,kisebb az esély az ellopásra! De hidd el ha veszel egy 20 valahány sebességes bringát minden féle szín oázissal amitől szem rákot kapsz el fogják lopni.

2014. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!