Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jóval elmúltam 60 éves....

Jóval elmúltam 60 éves. Ellopták a jó öreg csepelemet. Megtalálni kilátástalan (régen szétszedték stb). Érdemes -e használt kempinget vennem? Olcsó. Köszönöm a tanácsokat.

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemesebb venni egy másik használt csepelt, szerintem az is olcsó.
2014. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van, amit találtál, érdemes megvenni. Nekem is az van, és semmi bajom vele..
2014. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Egy Camping Super Luxus,kontrás,a "jelölt". Úgy tippelem,cca. 10- 15 éves,de kifogástalan.Van ezekhez alkatrész?
2014. júl. 4. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kifogástalan - akkor jó. Nem tudom van-e alkatrész.. Nekem defektes lett a kerék, akkor a javítóban megjavították és igazgattak rajta, amit rossznak láttak, úgy, hogy még jobb lett az egész. Szerintem egy szívós típus. (És én azt is szeretem, hogy kontrás:)
2014. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm.Bőven elég kettő fogaskerék:),bár a hozzáértők az mondják nehéz,meg hajtani is nehéz.

Nem gondolnám. Nem sietek sehova:)

2014. júl. 4. 10:04
 6/9 kovpet ***** válasza:

Sík terepre jók ezek és még 20 év múlva is jók lesznek :)

Hegyes terepre azért nem vennék ilyet. Ott azért áldás egy váltó :)

2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Alkatresz biztos van...olyan uzletben ami kapcsolatban van a csepellel barmit betudnak szerezni..akar a kontras agyhoz is barmi alkatreszt...ha meg kemeny az attetel azon egyszeru valtoztatni...asszem kormos lanckerek hatra 14es 24 fogszamu kozt barmi lehet..ha nehez hajtani akkor felrak 2foggal nagyobbat hatra es kesz...pl ha 18as van hatul akkor csere 20asra es problema megoldva...
2014. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét,a tanácsokat.

Különösen"ember embernek farkasa",nagyon hasznos.

Végül egy KTM sikeredet.Remek darab.

2014. júl. 10. 08:45
 9/9 anonim válasza:
A kontrafékkel vigyázz a kempingnél, de asszem nem kell magyaráznom miért, ha sokkal idősebb vagy mint én:) Én egyszer oldalba kaptam egy furgont, mert hülye voltam, és nem figyeltem az autókihajtásnál, és a nem megfelelő pedál állás, és a nagy holtjáték miatt nem állított meg a kontra, sem a dörzsfék. Azóta görbe az első villa, már vagy 3 éve:)
2015. máj. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!