Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balatonlellei kerékpárkölcsönz...

Balatonlellei kerékpárkölcsönző árak?

Figyelt kérdés

Arra lenék kíváncsi, hogy például a főút (Rákóczi út) melletti Véka Sport nevezetű kerékpárszaküzletben milyen áron és mennyi időre lehet kölcsönözni egy bringát?

Sajnos az üzletnek honlapja nincsen, ahol meg tudnám nézni ezeket az infókat, szóval hátha lenne itt valaki, aki már járt ott és tudna segíteni nekem. :)

Előre is köszönöm!



2014. júl. 7. 17:27
 1/2 anonim válasza:
Engem is érdekelne, de sajnos ki van kapcsolva a telefon, amin érdeklődnünk kellene... Talán email? veka01@t-online.hu
2014. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! :) Közben megoldódott a gond. Igen, megpróbáltam az email-t és már kaptam is választ, be is másolom, hátha neked is hasznos lesz. :) Nagyon készséges a tulajdonos, nyugodtan írj neki, ha egyéb kérdésed is van!


"A kölcsönzési idő nincs megszabva, az annyi, amennyit Ön szeretne kerékpározással eltölteni! :)

Lehet pár órára is bérelni, akkor a következőképp alakulnak az árak: az első óra 600 Ft, utána minden megkezdett óra +150 Ft (kerékpáronként)

24 órás bérlet esetén: 2500 Ft/kerékpár

1 heti kölcsönzés: 12 500 Ft/kerékpár (2 nap ajándék)


Kauciót nem kérünk, személyes adatok, elérhetőségek rögzítése után már vihető is kerékpár.

Viszont amennyiben megvan a tervezett időpont, érdemes előtte pár nappal érdeklődni, ugyanis ilyenkor megnövekszik a kölcsönzések száma, és van, hogy nincs elegendő kerékpárunk."

2014. júl. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!