Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olajos lett a kerékpáron a...

Olajos lett a kerékpáron a féktárcsa, mivel tisztíthatom meg?

Figyelt kérdés
A féktárcsára WD-40 lett fújva, azóta alig fékez. Szerintetek a fékbetéteket ki kéne cserélni?

2014. júl. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nitrohígitó, nagynyomású mosó, körömlakklemosó leviszi ha szerencséd van. A betéteken is meg kell tisztítani, a csere nem biztos.


Hogy a fenébe sikerült WD-t fújni a fékedre??

2014. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én egyszer lemostam nyírtalanítóval ami autómotorra van, gondoltam ide is jó lesz. Nem tudom miért mégis nagyon gyengén fognak, pedig eros vízsugárral lemostam utána acetonnal és megint vízsugár, de nagyon gyengén fog. Elotte jobb volt. Szerintem kiszedem a betéteket és kicsit lesmirglizem.
2014. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
féktisztító. Nem drága. [link]
2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brigéciol 2000. 800 forint körül van egy liter és garantáltan minden olajat, zsírt és hasonló dolgokat lehoz. Évek óta használom főként felni tisztítására.
2014. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Samsunga5 válasza:

Én is ugyan így szoptam be nemrég

Majdnem tárcsa csere lett a vége de szerencsére lekopott a Wd-s réteg

2016. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!