Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A láncom hozzáér a váltóállító...

A láncom hozzáér a váltóállítóhoz elől. Vagyis attól tartok hogy elkopik a láncom. Mit tudnék csinálni vele? A 7-es fokozatot nem váltja a váltóm? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 18:35
 1/5 anonim válasza:
Pont ugyan ez a bajom. Hozzáér elöl a láncvezwtőhöz. Már volt szerelőnél, a pénz elkérte, de a probléma nem oldódott meg. Én meg nem szívesen nyúlok hozzá!
2014. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És azóta megy rendesen??

Mit csinàlt vele a szerelő?

2014. júl. 13. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

"A 7-es fokozatot nem váltja a váltóm"

Mármint a legkisebb fogaskereket?

Végálláscsavar vagy bowdenfeszesség a gond.


Az első váltónál is van két végálláscsavar + a bowdenfeszesség. Ezek állítgatásával oldható meg a kérdés. Váltogatsz ide-oda és tanulmányozod a mozgást, óvodás kor felett megérthető a dolog :)

2014. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő.

Mivel és hogyan tudnàm àllítani??

Èn addig jutottam el hogy 3 csavar van magàn a vàltón..

Előre is köszi a segítséget.

2014. júl. 13. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

""Kedves kommentelő.

Mivel és hogyan tudnàm àllítani??

Èn addig jutottam el hogy 3 csavar van magàn a vàltón.""


Nem akarlak megsérteni becs szóra!


De ha ennyire nem értesz hozzá inkább vidd el egy kerékpárszerelőhöz és beállítsa sőt ha szépen megkéred el is magyarázza neked a beállítás módját, hogy esetleg a későbbiekben magadnak is be tud állítani.

2014. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!