Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb márka a...

Melyik a legjobb márka a bicikliknél?

Figyelt kérdés
Kicsit tönkre van a biciklim sőt nagyon és szeretném lecserélni rajta az alkatrészeket amik rosszak és nem tudom milyen márkából vásároljak ami strapabíró mert sokat ugrálok a biciklivel, pl most elvan törve az első kerekem is. Ajánloták a MTB-t hogy az bírni fogja? szerintetek milyent vegyek?

2014. júl. 18. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh..

Most nem tudom hogy érted az ugrálást, a kérdésed többi részét meg főleg úgyhogy két kategóriát írok neked:

Triál

DH

2014. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyszerűen megveszed azt amelyiknek az ára annyi, amennyit hajlandó vagy kiadni érte. Nekem egy 60 ezres "teszkóbájkom" van, 6 éves, naponta 30-50 km-t hajtom (télen is) és eddig gumin kívül semmi baja nem volt (gumi is csak az idő miatt kopott el)

Bár én rendszeresen karbantartom.

2014. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.. szeretnék egy olyan biciklit össze rakni ami jól bír ilyen ugratásokat strapabíró alkatrészekből akarok össze rakni egyet van egy vázam ami hibátlan elégé erős szépen össze van mindenhol forrasztva semmi rozsda nincs rajta. és többit alkatrész úgy fogom összeszedni össze vissza nettről,üzletből. Ebay-en nézegettem tárcsa fékeket olyan 15 000ft ért vannak ott shimano meg hasonló márkák. Mennyiért tudok itt nálunk üzletbe venni tárcsaféket?
2014. júl. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!