Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek rossz...

Milyen kerékpárt vegyek rossz terepre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napi 4km minden nap munkába járáshoz, 80% ban kavicsos, zúzottköves (már nem használt sínpálya vonalában) tekernék. Néztem a Csepel Boss Fullyt ami talán erre a terepre megfelelne. Sokat nem akarok rá szánni. Tudom, hogy 100 ezer alatt nem lehet jó bicajt venni, de nekem most ez a keret. Ti mit ajánlanátok? Használt is szóba jöhet, a lényeg ,hogy bírja ezt a havi 100 km-t viszonylag rosszabb útvonalon.
2014. aug. 3. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy Caprine Forest Comfort-ot ajánlanék neked. 100.000 alatt újonnan tudsz venni, és marad pénzed lámpára meg kiegészítőkre! Én 2 éve használom a biciklit igaz csak a sima Caprine Forest-et, eddig 1700 km van benne, Április óta 700 km-t raktam bele. Én 20-26 km-t megyek mindenfajta talajon! (salaktól kezdve a sáros erdőn át a legfjobb aszfaltig), és egész jól bírja! Jó most a hátsó csapágy kattog, de hát ez érthető, mert használom!
2014. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!