Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen trekking kerékpárt vegyek?

Milyen trekking kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés

Az mtb-t akarom lecserélni nkirándulós/túrázó, városi bicajra. Max. 50 - et szánok rá. Használt Gepidát kapnék, de inkább újban gondolkodom.


A Schwinn - Csepelek között nézelődtem. Ugyanannyiba kerül a 21 sebességes és a 3. Mire elég a 3 sebesség? Melyik a jobb az agyváltós vagy a láncváltós?


Mire figyeljek?


Köszönöm a segítséget!



2014. aug. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

arra jó a három sebesség,hogy városi használatkor kb nem is érdemes váltani,vagyis a ss teljesen jó.

de ha egy szép napon kifogsz egy emelkedőt,vagy el vagy fáradva,akkor tudsz váltani.

de az alap elgondolás szerint csak plusz súly a bicajon a sok fogaskerék városi használatkor.

a helyedben én vennék egy használt outit,lecserélném a kos kormányt és kész a könnyű,villámgyors városi bringa.

2014. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használtan esetleg kifoghatsz ennyi pénzért egy épkézláb bringát, ha van egy hozzáértő haverod, aki segít választani, de újonnan valóban csak egy vacak csepelt kapsz, az pedig egy súlyos szar vacak alkatrészekből összeeszkábálva.
2014. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár nem túl biztató.


Már régóta nézelődtem használtat, de sok volt az átverés. Ezért akarok "szaküzletből" vásárolni. Igaz, pici, vidéki bolt .


Mondjuk az emelkedőt úgyeérte , hogy a Bükkbe is el lehessen indulni vele.


Akkor a Csepel Landrider felejtős ?

2014. aug. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!