Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit számít a bicikli méret?

Mennyit számít a bicikli méret?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy fixit és nem tudom hogy mennyire gáz az hogy ha kisebb mint a méretem.186 cm vagyok és az 530 as méret az nagyon rossz?miért?mit számít?

2014. aug. 29. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kényelmetlen széken összegörnyedve ülni órákon keresztül.


Biciklin is hasonló, csak ott még az izületeid is megsínylik. Ne méret alapján vásárolj, hanem menj el a boltba és próbáld ki.

2014. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy Debrecenben van én meg Kecskeméten lakom... de az lesz..
2014. aug. 29. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

a fixire általában az outi vázméretezés vonatkozik, tehát a magasságodnak vajmi kevés köze van hozzá, a belső láb hosszod szorozva 0.66-al, majd kerekíted a legközelebbi egész számra... DE!!! fixinél arra is figyelni kell, mire akarod használni, ha városban cirkálásra, és elmebeteg túrázásra, akkor megfelelő az iménti vázméret számítás, viszont, ha trükköket akarsz gyakorolni, akkor célszerű 2-3 számmal kisebb bringát választani, mert könnyebb trükkök közben kezelni... de amúgy ki kell próbálni és tapasztalni... nekem 53as vázméret kellene hivatalosan, de hosszútávon mégis csak a 60ason érzem jól magam... Viszont semmi trükk nem megy, a kormányon ülve tekerésen kívül


(egy outis)

2014. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha a kettőt egyszerre?Szeretnék túrázni is de trükközni is.Akkor egy köztes méret vagy inkább egy kisebb
2014. aug. 29. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
ekkor lép be, a ki kell tapasztalnod.
2014. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!