Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 8/9/10 sebességes hátsó...

8/9/10 sebességes hátsó váltót tudom-e használni 6-os racsinhoz?

Figyelt kérdés
Régi biciklit újítottam fel, amin eredetileg 5-ös racsni volt, ezt cseréltem új, SIS-es 6-osra (7-es már nem fért be). Vettem hozzá 6/7 sebességes hátsó váltót, de iszonyat lassú. A kérdésem az lenne, ha látok váltókon olyat, hogy például 10 sebességes, azt tudom-e használni 6-oshoz, vagyis lefelé kompatibilis a dolog?

2014. aug. 30. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az, hogy lassú a váltó? hát vegyél értelmes váltót...
2014. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne válaszolj, ha nem értesz a biciklikhez.
2014. aug. 30. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
értek a biciklikhez, pont ezért válaszoltam egy olyan embernek, aki nem...
2014. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elsőnek mondjuk tisztázhatnád milyen bicikli az a bicikli, és hogy mennyit költenél váltóra... ameddig ezt nem tudjuk, főleg az elejét, addig válaszolni sem tudunk... és nem a 8-9-10 es váltó nem jó a 6os koszorúhoz, persze fel lehet szerelni, de nem lesz tökéletes.
2014. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ember, tanulj meg olvasni! mit számít, hogy mennyit költenék a váltóra? kértem tanácsot, milyen váltót vegyek?
2014. aug. 30. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
még mindig nem tudjuk milyen biciklire kell...
2014. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ugye a láncot is cserélted 6/7/8 sebességesre?
2014. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!