Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A képen bekarikázott tartozék...

A képen bekarikázott tartozék a kerékpár melyik alkatrészével hozható szoros kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2014. szept. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi bicikliknél(mint a képen látható)szoktak tenni általában az első tengelyre egy bőrszíjjat,hogy nem legyen mocskos.Szerintem ez az.
2014. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"ne legyen" akart lenni,csak nem figyeltem.
2014. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
így van, nagyapám hasonló bringáján, ami amúgy a mai napig üzemképes, nemrég tekertem vele körbe poénból a Velencei tavat, a kerékagyakon van egy ilyen szíj darab, mivel régen poros földutakon voltak használva a falubike-ok, és ez tartotta tisztán a kerékagyat.
2014. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, szóval sárvédő féle? :)
2014. szept. 6. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hasonló feladatot lát el,mint a küllőtisztító.A sárvédő csak véd,ez tisztít is.1es voltam
2014. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És rakhatok ilyet MTB-re is? :D
2014. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne rakhatnál?
2014. szept. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Rakhatnál, csak minek. :)

Különben is, csak az olyan agyat tudja végig középen tisztán tartani, ami krómozott és a küllőperemek közt sima cső formájú. Ha már lépcsős átmérőjű, vagy középen ívesen szűkebb, nem sétál fel a végeire úgysem.

Az alu agyat meg csak mattra koptatja. Szóval semmi értelme.

2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!