Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Már várjátok a BuBit?

Már várjátok a BuBit?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz, holnap, vagyis szept. 8.-án fog indulni:

iho.hu/hir/vegre-a-bubi-saga-veget-er-140907



2014. szept. 7. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
én csak a hagymás babot!
2014. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es: jó étvágyat hozzá!

A tárgynál maradva: a BKK oldalán is lehet olvasni róla - [link]

2014. szept. 7. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

En várom igen. Nagyon szerettem volna tesztelők közé kerülni de sajnos nem sikerült. :-(

Így marad a fizetős változat sajnos.

2014. szept. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Nem sokan fogják használni, de ez csak saját vélemény. Előbb talán a Budapesti kerékpárutakat kellene biztonságossá tenni ill egyáltalán megtervezni!

Én jobban örülnék Credo buszoknak (ami legalább hazai) és nem 10 féle használt külföldinek aminek karbantartása a csillagos ég...

[link]


Nekem meló után már nincs energiám tekerni.

Ennek ellenére éljenek a bringások, és vigyázzanak magukra a Városi zűrzavarban!

2014. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még nincs bubu, akkor hogy lehet, hogy én már bubiztam, mikor pár hete pöstön jártam :O
2014. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:
ki lehetett próbálni már, sokan meg is tették.
2014. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze aki időben jelentkezett tesztelni az már régen használhatja. Volt rá kb. 1 óra, amikor pont neten kellett lenni. Hát ez kimaradt, nem lógok annyit a neten, hogy pont elkaptam volna a szerencsés órát. :)



Kipróbálni persze lehetett volna máshol is, de az nem olyan, mint a napi használat...

2014. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!