Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha a biciklimen minden rajta...

Bob76xd kérdése:

Ha a biciklimen minden rajta van, akkor a rendőrök nem fognak megállítani és igazoltatni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még igazoltathatnak.
2014. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a rendőrök nem fognak igazoltatni és nem fognak meg bírságolni ?
2014. okt. 25. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden rajta van a bringán, akkor max más miatt bírságolnak (tiltott helyen tekersz például).
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 25. 20:55
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
A két dolognak semmi köze sincs egymáshoz...Az, hogy megbírságolnak-e a rendőrök avagy sem, az CSAKIS ATTOL FÜGG, hogy mi a rendőr szándéka...Ha rossz napja van, vagy este nem adott mondjuk neki az asszony, akkor bizony TALÁLNI FOG ÜRÜGYET MINDENKÉPPEN,hogy megbírságoljon valamilyen indokkal akármilyen tökéletes felszereltségü is a bringád, viszont ha meg olyan napja van, akkor akár kerekezhetel az úton egy kerékpárvázzal meg két csupasz kerékkel ellátott bringán is, akkoris szó nélkül fog elmenni meletted...Szóval ez a rendőri birságolás téma kizárólag szerencse kérdése mindig...
2014. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 brazen65 ***** válasza:
Az én biciklimen is rajta van minden, mégis megállított a rendőr, és meg akart büntetni mert nem volt rajtam láthatósági mellény lakott területen kívül, de nem jött össze neki!! :))
2014. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok ezer kilométeren még egyszer sem állítottak meg, én is csodálkozok :O Sötétben két lámpa és mellény mindig van rajtam, de amúgy másra nem figyelek (csengő, macskaszem, meg tudom is én, hogy mire lenne még szükség). Sokszor már csak az időpont miatt is elvártam volna, hogy igazoltatnak (pl. éjjel 3-kor, fél kézzel haladva), de semmi. Valóban szerencse kérdése.
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!