Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Prodigy johny bravo 14.5 be...

Prodigy johny bravo 14.5 be mekkora az ajanlott max telo? Es melyiket ajanlanatok? Meg mi a velemenyetek a vazrol?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én gepida karatonomba 60mm-es teló van aminek a beépítési magassági kb egy 100mm-esé 80-100-ig talán a 9.81-be így ajánlják de állítólag egy sz@r váz a johny bravo is meg a 9.81 is meg az összes prodigy nem tudom nekem sosem volt ez más véleménye. (testbike)
2015. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy mit ajánlanak hozzá és mit bír el két külön dolog. Én 130 mm-es telót raknék bele max.
2015. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz. :)
2015. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor milyen olyan merev vazat ajanlanatok ami elbír egy 180mmes Domaint?
2015. jan. 5. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nox Flipper, NS Bitch, Nikolai, ezek tuti bírják, de polarx-be, jobb umf-ekbe (team, hardy 1-2) is raknak 180 vagy afeletti telót. Egyik srác 200 mm-es duplavállas boxxerrel használt egy polarx vázat, és a támvillánál tört el, szóval nem kell túlságosan komolyan venni azokat a kijelentéseket, hogy ne rakj bele nagy villát mert az első padkánál leszakad a fejcső. Ja és annak a polarx-nek nem amiatt tört el a támvillánál, mert gyári hibás volt, hanem mert dh-ra használta a srác. De még egyszer mondom hogy 130 mm-esnél nagyobb villát kezdőként nem fogsz tudni kihasználni.
2015. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok mind jó vázak meg még gepida karaton is elbírja vagyis az enyém az sima azaz k és 2006-os a polarx-ek közül meg azt hiszem a table top bírja el az ekkora telókat. Meg a DMR vázok azoknak már az ajánlótt teló 100 fölött van
2015. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az ns bitch-et gyárilag 180-ig ajánlják, szóval én olyat vennék, nem lenne rettenet geoja. Persze a te döntésed, ha akarod vedd meg, úgyis meg fogod unni 1-2 hónapon belül.
2015. jan. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!