Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyiket érné meg jobban...

Ford Ferlin kérdése:

Melyiket érné meg jobban megvenni? Egy új állapotban levő 15 éves biciklit ami anno 300000 ft volt, (shinamo duore váltó Magura hidrotárcsafékkel van szerelve? Vagy egy 100000 ft ért egy új Merida alap biciklit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

*Shimano Deore


Szerintem a régivel jobban jársz. Ha karban volt tartva vagy alig volt használva semmi baja attól, hogy régi. Egy 20-30 éves bringát sokkal inkább használnék, mint egy alsókategóriás újat. Esetleg a villa lehet elavult, de úgy is jobban jársz.


Egy képet azért mutathatnál a 15 éves bicikliről...

2015. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így látatlanban nem lehet megmondani, de a 15 éves új állapot, az nekem sántít...
2015. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 22:51
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

És százért árulják?

Jófajta. Biztosan kell kicsit költeni azért arra az újszerű állapotra, hogy valóban újszerű legyen, de alkudd le 90-re és szerintem jól jársz vele (persze sérülések, hibák ezt azért állatira érvényteleníteni tudják).

2015. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!