Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudok szerezni 60-as...

Hol tudok szerezni 60-as méretű Merelli kerékpár vázat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek a vázak, de forgalmazó hiányában itthon csak elvétve és használtan találok hirdetni ilyen vázakat, vagy kerékpárt, de a nekem való 60-as, vagy afölötti mérettel még így sem találkoztam.

#merellibikes
2015. jan. 23. 22:18
 1/2 Sz. Ágoston válasza:
Merelli alu, vagy acél vázzal az e-bay-en lehet időnként találkozni, bár tényleg elég ritkán tűnik fel ilyen darab. Kizártnak tartom, hogy pont 60-as méret ne lenne, főleg, hogy merelliék főleg egyedi méretű, személyre szabott geometriás vázakra voltak anno specializálódva. Pár éve úgy tudom volt kísérlet magyar forgalmazásra, de a bolt, ahol volt patent a készítővel, azóta bezárt. Passz! Vagy keress mást, ma már a karbon vázak tömkelege világában már nem annyira nagy szám ez a gömbölyített kialakítás, ami az alu vázaikat jellemzi… Anno 10-15 éve, mikor a karbon cucc elérhetetlen volt, akkor volt nagyon keresett ez a kompozit technikára hajazó kialakítás. Ma már egy dögnehéznek számító merelli aluváz árán karbont (pl. US POSTAL trek madone) is lehet szerezni.
2015. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sz. Ágoston válasza:
Ha meg esetleg karbonba gondolkodsz, vesd el az ötletet! Azokat távol-keletről hozzák ők is, csak rámatricáznak – mint a legtöbb tróger cég.
2015. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!