Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bianchi Caurus 837 és 907?

Bianchi Caurus 837 és 907?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni leendő országútimhoz,amit hobbi célra szeretnék használni. A kérdés az,hogy melyik éri meg jobban,állapotát és felszereltségét tekintve? Figyelembe véve,hogy össz-vissz 170 cm vagyok.


[link]



[link]



2015. febr. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én egyiket sem venném meg, egyedül azért mertek ezek mellé a gagyi elavúlt alkatrészek mellé 50-60 az árat írni, mert bianchi van a vázra írva. ugyanezzel a felszereltséggel egy olyan bringát amire favorit, vagy csepel van írva megkapsz 15-20ft ért...
2015. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A "menyasszonyom..." kezdetű hirdetésben szereplő biciklin jelentősen jobb a váltó és a fék szett. Szerintem a bandázs alatt elvezetett fékbowden is esztétikusabb. Ezen több sebességi fokozat is van, bizonyára kazettás a hátsó agy, míg az olcsóbbik egy hatos menetes racsnival rendelkezik és annak a mérete is nagy lenne.

Egyébként a kiírt árat egyikért sem adnám oda.

2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos igen, egyetértek az előzővel, de gondolom nem véletlen, hogy két hasonló színű Bianchi van felsorolva, bár a kérdező nem írta oda a nemét...
2015. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

+ outit nem magassághoz veszünk hanem:

[link]

2015. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló A színből kikövetkeztethető,hogy lány vagyok,de most többnyire nem ezen volt a hangsúly. :D Az 1. ért te mennyit adnál? Köszönöm mind2nek a segítséget még azért alaposabban szétnézek!:)
2015. febr. 1. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy értettem: bizonyára nő teszi fel a kérdést, mert úgy tűnik, hogy külső alapján lettek kiválasztva a jelöltek.

Hogy értve elsőért? A címben az elsőért én kb 28-30-at adnék, az első linken lévő meg mondjuk legyen 45, tekintve, hogy 65ezerért már ilyet is találni:

[link]


De valószínű egyik eladó sem fogja ennyiért odaadni, mivel lesz, aki pusztán a felirat miatt megveszi idővel.

2015. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 45-ért vettem Caurust, igaz egy fokkal talán jobb felszereltséggel (pezsgő 105), szerintem annyiért korrekt, 65-ért erősen túlárazott. Legyél inkább türelmes és túrd a hirdetéseket, lehet néha gyöngyszemeket találni, vagy alkudj bele pofátlanul.

A másodikban tényleg city-bike alkatrészek vannak, nem érdemes vele foglalkozni.

2015. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,de már nem aktuális! Egyik ismerősöm segített szebbet,jobbat találni. :)
2015. febr. 10. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!