Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az elég mozgás, hogy minden...

Az elég mozgás, hogy minden hétköznap biciklizek kb.3 km-t, és 1 héten egyszer járok tollaslabda-edzésre?

Figyelt kérdés
A tollaslabda másfél órás, de nem megerőltető,van, hogy fél órát csak ülni kell.:( Biciklizni lassabb tempóban szoktam, általában 5-re váltok fel. Ja, és amúgy 14 éves, lány vagyok.

2015. febr. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön celod-formasodas vagy fogyas-akkor eleg.
2015. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3km biciklin, az kb semmi, a tollas, az esetleg jó aerob mozgás lehetne, de mint írtad is, ülsz ott is egy csomót... szóval ettől nem lesz Toldi Zsuzsi belőled, de ha nincs ilyen célod, akkor nem is baj :)

ha neked elég, akkor elég...

2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt még kifelejtettem, hogy már kb. két hónapja minden este megcsinálok kb. 50 fekvőt. És szeretnék valamit komolyabban sportolni, csak hát, amit szívesen csinálnék, arra itt nincs lehetőségem.:(
2015. febr. 28. 13:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Például szívesen fociznék, kéziznék, vagy még esetleg kosaraznák. Viszont fociból,és kosárból nincs lánycsapat(fiúkkal meg nem akarok együtt lenni, mert 1 évig már fociztam együtt fiúkkal, és nagyon béna voltam,nem élveztem, mert nem passzoltak, meg folyton szidtak). Kézicsapat meg egyáltalán nincs!:( Pedig tényleg szeretnék keményebben sportolni!!
2015. febr. 28. 13:48
 5/7 anonim válasza:
Akkor biciklizz napi 20-30 km-t, formàsak lesznek a làbaid és a popód.
2015. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha annyit bringázhatnák egy nap, annak én is nagyon örülnék! Csak a szüleim nem engednék meg, még azt se, hogy a szomszéd településre átmenjek(az összesen 20 km).:( Amúgy ettől a 3 km-től is mintha egy picit izmosabb lenne a combom, de ez nekem se elég. Meg tényleg kéne edzenem, mert júniusban megyünk a Balatonhoz bringázni, és félek, hogy én nem bírnám.:(
2015. márc. 1. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"és félek, hogy én nem bírnám.:("

Így nem is. 3 km az annyi, hogy a kocsmába oda-vissza, szóval kuki. Ennél lényegesen többet bírsz és nyilván kedved is lenne hozzá. Ha forgalmas az út, akkor azért nem szeretnének ott látni a szüleid és kb igazuk is van. Nincsenek valami huszadrangú utak felétek a falvak között? Vagy ha montid van, fedezd fel a környéket dűlőutakon, jó szórakozás.

2015. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!