Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Schwinn Csepel Landrider...

A Schwinn Csepel Landrider milyen kerékpár?

Figyelt kérdés

Főleg aszfalton használnám, hetente párszor. 60 körül keresek biciklit, ár-érték arányban ez jónak tűnik. Szerintetek érdemes megvenni? Eddig ellentmondásos véleményeket olvastam róla.


[link]


2015. márc. 11. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Max az agyváltós kivitelt, láncváltósat ne mert azzal csak a baj lesz.
2015. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Tavaly vettem egyet a feleségemnek,szeret vele biciklizni.

Stabil,tartós acél váz.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

2015. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Agyváltós biciklim még sosem volt, nem merek venni. Állítólag nehezebb tekerni, és ha nyolcas lesz a kerékben, akkor nehezebb és drágább cserélni, errefelé meg elég sok a kátyú. Amúgy biztos jó dolog, de én nem városban használnám, nem szempont, hogy álló helyzetben is tudjak váltani.


Olcsó, de jó bringát keresek, amivel hetente háromszor tekerhetek egy órát, bicikliúton.


Utolsó, köszi!

2015. márc. 11. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig nincs gond az agyváltóssal. A nehezebb tekerni kezdetű népmesét még nem hallottam, de mókásan hangzik. :] A nyolcasnak meg semmi köze az agyhoz, csak a felnihez.
2015. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán értek hozzá, hát meggugliztam :)


Itt írnak némi hajtási ellenállásról : [link]


Itt meg a hátrányok között a kerékcseréről: [link]


Egyébiránt mindenki szerint jobb az agyváltó, de már megrendeltem simával.


Mi gond lesz a sima hagyományos váltóval?

2015. márc. 12. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor már nem fejtem ki miért nem kell azokat a hátrányokat komolyan venni. A lényeg, hogy átlag felhasználónak az agyváltó tuti megoldás, de a láncváltóval sem lesz semmi gond, ha jól be van állítva.
2015. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Elolvastam amiket belinkeltél,ezek a cikkek is csak jót írnak az agyváltókról,nekem is jók a tapasztalataim(Csepel Spring bicóm van 3 sebességes).

Viszont a láncváltó is Shimano cuccokból áll,drágább bicajokat is ezzel szerelik.

Vázméretre remélem figyeltél,abból három féle van.

2015. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van belőle 17-es, és 19-es, én 177 centi vagyok, a nagyobbat kértem :)


Tudom, hogy jókat mondanak az agyváltóról, és csak pár forinttal lett volna több, de én nem mertem bevállalni :/ azért a shimano váltó nem lehet olyan vacak :/

2015. márc. 13. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
A láncváltóssal az a baj, hogy elég belépő szintű ami ezen van. Az agyválós jobb lett volna, de már mind1.
2015. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!