Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan hangja van a biciklimnek...

Olyan hangja van a biciklimnek mintha az egész műanyag lenne és nyekereg?

Figyelt kérdés
Szóval bringáztam és fél óra után elkezdett nyekeregni talán a hajtásnál valahol,de másnap felültem rá nem volt ilyen gondja,mondjuk csak 10 percet hajtottam.Ma tekertem 10 percet semmi gond nem volt,majd megint tekertem kb 5 percet és előjött megint a hang,nagy volt a szél és erősen tepertem.De amikor nem tekertem akkor is lehetett hallani. Fogalmam sincs mi lehet a baja,valami ötletetek van,hogy mi a probléma ? Köszi a válaszokat :)

2015. márc. 12. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hajtás közben nyekereg, akkor hajtáselemek átnézésével kell kezdeni. Pedál, középcsapágy simán jár, nem lötyög? Lánc nem száraz?
2015. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedál simán jár,a lánc is olajozva van.fogalmam sincs mi a baja. Nem tudom,hogy van-e közé hozzá,de a lemosás után jött elő ez a dolog egy héttel.
2015. márc. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!