Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A krómozott vázas kerékpárok...

A krómozott vázas kerékpárok szerintetek tényleg esztétikusabbak, szebbek, mint a festett (kék, zöld, bordó stb. ) vázas társaik?

Figyelt kérdés

S az ilyen bike-ok tulajdonosai tényleg ezt is gondolják

vagy a kerékpár színe egy huszadlagos dolog?

Mert régebben több volt belőlük, de mára úgy megritkultak,

mint a fehér holló. Elképzelhető továbbá, hogy újra gyártani

fognak ilyen színűt?



2015. márc. 22. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Te erre vered otthon? Nekem nem tetszenek. Ha gyárilag nincs is, bármilyen vázat le tudsz festetni akármilyen színűre.
2015. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben is feltetted ezt a kérdést. Többször. Látom azóta sem sikerült napirendre térned e fölött.

Én simán vennék ilyen vázat újra, bár leginkább a retro bringák jutnak róla eszembe.

2015. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy valami még mindig nem világos előttem: ha bármilyen színűre le lehet festeni a vázat, akkor lehet krómszínű

festékkel is bevonni, de akkor honnan tudhatom biztosan, hogy melyik eredetileg galvanizált (gyárilag) és melyik

csak "olyan" színű? Mintha valaki írta volna korában, hogy

ha festés, akkor kell lennie felette lakk-rétegnek is, ha

krómozott, gyárilag, akkor nincs lakk-réteg. Na mármost, én a sajátomról nem tudnám 100%-os biztossággal megmondani, hogy az-e, max. egy szakember segítségével vagy linkelek közeli képeket a bicajról és ti megmondjátok, hogy mi az igazság.

2015. márc. 23. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!