Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Túraútvonalak bács-kiskun...

Túraútvonalak bács-kiskun megyében?

Figyelt kérdés
olyan helyek érdekkenének ahol lehet túrázgatni de más megyéből is jöhetnek helyek. 1-2 órástól akár egész naposig minden jöhet. akár enyhébb downhill freeride dirt pályák is szóba jöhetnek. kiskiunfélegyházán lakom és a környéket már annyiszor körbetekertem minden lehetséges módon hogy már unom. Főként terep földút erdő domb és társai érdekelnek mivel umf hardy 3-am van.

2015. márc. 24. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

DH és FR mondanom sem kell, kiesik az Alföldön:)

Javaslom, szerezz be turistatérképet a környékedről (ha van), azon megnézheted, merre érdemes menned.

Mondjuk nem hiszem, hogy túl élménydús jövő vár rád arrafelé montisként, nem irigyellek:D

2015. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen nem a legjobb környezet a montizáshoz :D a város közelében lévő összes földutat erdőt mindent betekertem már van ahova barátokkal is kimegyünk hetente. A térkép jó ötlet köszi! :D
2015. márc. 25. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha legalább a megye másik szélén laknál, át tudnál ugrani Tolna-megyébe, ott vannak dombok, de így kb esélytelen.

Érdemes lenne meggondolni, hogy eladod az UMF-et (persze, hacsak nincs lelki kötődés), és veszel egy országúti bringát. Talán megszeretnéd azt is, és nem vergődnél annyit, mint a montival:)

2015. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az országúti nem az én stílusom és sokat járok földúton
2015. márc. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!